Zaloguj się

Jesteś tutaj:

Żłobek "Dzwoneczek" mieści się w Lublinie przy ul.Spółdzielczości Pracy 109 a .
Projekt żłobka realizowany jest zgodnie z Ustawą z dn. 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi  wieku do 3 lat z zachowaniem wszelkich jej obostrzeń i wymagań. W trosce o Państwa dzieci całe wyposażenie  posiada certyfikaty i atesty. Żłobek  ma dwie sale zabaw z pomieszczeniami sypialnianymi (z podziałem według wieku), szatnię, wózkownię, zmywalnię, przygotowalnię posiłków. Posiadamy również własny ogródek, który jest ogrodzony i nikt z zewnątrz nie ma  do niego wstępu.

Zatrudniamy profesjonalną kadrę pełną zapału, kreatywności i zamiłowania do pracy z najmłodszymi maluszkami. Opiekujemy się dziećmi w wieku od 5-miesięcy do 3 lat ( w uzasadnionych przypadkach do 4 lat)

Najpoważniejszym i najbardziej szkodliwym dla dziecka jest brak miłości, dlatego zapewniamy doskonałą opiekę  każdemu dziecku, jak najbardziej zbliżoną do domowej, przepełnioną ciepłem i serdecznością. Poprzez zabawę, która według nas jest najlepszą formą przekazywania wiedzy, stymulujemy naturalny rozwój każdego maluszka. Dbamy zarówno o rozwój fizyczny, jak również intelektualny i społeczny.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielkim zaufaniem obdarzacie nas Państwo pozostawiając swoje skarby pod naszą opieką, dlatego zgodnie z myślą:

                            "Życie człowieka to jak długie dodawanie.
               Wystarczy pomylić się na początku, aby wyszedł zły wynik.
                UDANE DZIECIŃSTWO TO NAJLEPSZY START W ŻYCIE!!! "

zrobimy wszystko, by Państwa maluszki czuły się szczęśliwe i bezpieczne, by pobyt w "Dzwoneczku" dał pozytywne fundamenty w drodze do dorosłości.Zapisy dzieci trwają cały rok.

ZAPRASZAMY !!!!


Więcej informacji pod numerem telefonu: 696-855-804  Jolanta Kępa

 

 

 

mapka dojazdowa

kontakt

Żłobek dla dzieci "Dzwoneczek"

Al. Spółdzielczości Pracy 109A

20-147 Lublin

tel. kom. 696 855 804

e-mail: jola.2890@gmail.com

 

firma reklamowa matlakowski.pl