Jesteś tutaj:

Ciocia Jola

Dyrektor

SAM 6036

Od zawsze praca z dziećmi sprawiała mi wiele radości, potrafiłam wczuć sie w ich położenie, zrozumieć smutek i radość dlatego stworzenie Żłobka "Dzwoneczek" jest moją zawodową realizacją. Uważnie patrzę na rozwój najmłodszych by wychwycić w porę i skorygować ewentualne niedoskonałości oraz cieszyć się ich sukcesami.

Ukończyłam studia na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z dyplomem najlepszej studentki. Posiadam certyfikat "Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym".

Prywatnie mam dwie  córki.

 

 

 

Ciocia Justynka

opiekunka

 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika szkolna i opiekuńcza, magisterskie - praca socjalna oraz posiadam świadectwo ukończenia studiów podyplomowych na kierunku pedagogika przedszkolna.

W swojej pracy staram się być sumienna i konsekwentna. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i radość, stając się dla mnie nie tylko zawodem,ale także pasją. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując ich symatię i zaufanie. Podziwiam dzieci za ich szczerość oraz spontaniczność. Myślę, że możemy się od nich wiele nauczyć.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

 

 

Ciocia Kasia

opiekunka

Jestem absolwentką dwuletniej szkoły, na której ukończyłam kierunek opiekunki dziecięcej. Posiadam równiez dyplom terapeuty zajeciowego. Brałam udział w wielu projektach edukacyjnych, kursach, szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach dotyczących dzieci. Dodatkowo mam certyfikat "animator czasu wolnego". Jestem osobą opiekuńczą, uśmiechniętą, ciepłą oraz przede wszystkim kreatywną i kochającą dzieci. Mam mnóstwo pomysłów na zabawy z dziecmi tymi małymi jak i dużymi. Staram się najpierw poznać dziecko, jego mozliwosci a dopiero potem dostosować metody pracy oraz zachęcić do poznania rożnych form zabawy. Radość dziecka oraz wspólne odkrywanie świata przez najmłodszych daje mi wiele przyjemności i pozwala osiągnąć satysfakcje z tego co robię.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

mapka dojazdowa

kontakt

Żłobek dla dzieci "Dzwoneczek"

Al. Spółdzielczości Pracy 109A

20-147 Lublin

tel. kom. 696 855 804

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

firma reklamowa matlakowski.pl